Studencka Warszawa | Miasto bez tajemnic dla studentów

mar/12

28

Kobiece słabości

Większość kobiet magazynuje tony kosmetyków na łazienkowych półeczkach. Ich kosmetyczki są zupełnie niestandardowych rozmiarów i najczęściej się nie domykają. Szafa też pęka w szwach, a buty nie mieszczą się w przedpokoju.

Kobiety są po prostu pocieszne. Uwielbiamy mieć wszystkiego za dużo – oprócz kilogramów oczywiście. Kochamy torebki, buty, perfumy, błyszczyki do ust, cienie do powiek Sklep to dla nas chyba miejsce święte. Niektóre przedstawicielki płci pięknej się wypierają takich skłonności i nie przyznają do pewnych słabości, ale to musi być kłamstwo.

Nie mam się w co ubrać

Większość mężczyzn zna to hasło i reaguje na nie alergicznie. Jednak nie ma mężczyzny, który uwierzyłby, że to prawda. Jednak, to że ubrania nie mieszczą się, może oznaczać tylko jedno: szafa jest za mała.

Flakoniki, buteleczki, słoiczki

Kobiety przecież są wiedźmami – muszą więc mieć właściwe atrybuty. Odkąd nie interesują się miotłami (samochody są takie ładne) musiały znaleźć nowe znaki rozpoznawcze. Każda porządna czarownica ma mnóstwo eliksirów na swojej półeczce, więc nie pytaj kobiety, po co jej kolejne perfumy i balsamy. Chyba nie chcesz skierować na siebie jej gniewu.

Malowidła, pisaczki, kredki

Podobno kiedy Bóg stworzył mężczyznę niezwykle się zachwycił. Po stworzeniu kobiety jednak skrzywił się i rzekł mądrze: ale ty to się będziesz musiała malować! Niech więc to pozostanie odpowiedzią na pytanie: po co Ci ten tusz do rzęs. Tak kazał Pan.

Każdy musi mieć swoje słabości. Faceci bawią się wiatrówkami, samochodami i drogimi telefonami. Ważne, żeby nie robić tego naszym kosztem!

· · · ·

Komentowanie wyłaczone.

<<

>>

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL